Šolska delovna sobota 11.5.2019 – dodatni odhodi avtobusov

Obveščamo vas, da bodo zaradi šolskega pouka bodo v soboto, 11. 5. 2019, vozile naslednje linije, ki obratujejo v času šolskega pouka:

PE KAMNIK:

  • 7.00 Kamnik -Homec-Mengeš-Domžale-Trzin-Ljubljana s povratkom ob 13.00 iz Ljubljane

 

PE NOVO MESTO:

  • 4.36 Rdeči Kal (Žužemberk)-Novo mesto s povratkom ob 15.45 iz Novega mesta
  • 5.40 Šentjernej-Orehovica-Novo mesto s povratkom iz Novega mesta ob 14.40
  • 5.10 Črnomelj-Metlika-Novo mesto s povratkom iz Novega mesta ob 14.05
  • 5.40 Krmelj-Mokronog-Šmarjeta-Novo mesto s povratkom iz Novega mesta ob 15.45
  • 6.05 Laze-Novo mesto s povratkom iz Novega mesta ob 14.26
  • 5.45 Štrit-Škocjan-Novo mesto s povratkom ob 14.10
  • 5.08 Brežice-Krško-Novo mesto s povratkom do Rake ob 13.15 in do Brežic ob 14.25
  • 5.54 Podgrad-Dolž-Novo mesto s povratkom iz Novega mesta ob 14.25
  • 6.00 Hrušica – Novo mesto s povratkom iz Novega mesta ob 14.05

 

Liniji iz Škocjana in Dol. Toplic vozijo po običajnem sobotnem voznem redu.

 

PE LJUBLJANA:

  • 5.50 Žiri-Ljubljana s povratkom ob 14.15 iz Ljubljane
  • 5.10 Hinje-Ljubljana s povratkom ob 14.00 iz Ljubljane

 

PE PTUJ:

Ura odhoda Relacija Povratek
6:10 Ptuj-Gorišnica-Ormož 13:30
6:15 Ormož-Gorišnica-Ptuj 14:30
6:00 Juršinci-Vodol-Gomila-G.Breg-Juršinci (PRESTOP ZA PTUJ)
6:10 Sv. Tomaž-Polenšak-Dornava-Ptuj 14:30
6:00 Žetale-Podlehnik-Lancova vas-Sela-Ptuj 14:30
6:00 V. Varnica-Videm pri Ptuju-Ptuj 14:30
5:55 Stoperce-Majšperk-Ptujska G.-Apače-Kidričevo-Ptuj 14:30
5:55 Janežovci-Jiršovci-Gomilci-Destrnik-Ptuj 14:30
5:50 Hvaletinci-Slavšina-Novince-Vitomarci-Trnovska vas – Podvinci-Ptuj 14:30
5:20,6:05,6:35,7:05,8:05,10:05 12:05,12:35,13:05,14:05,16:05 Ptuj-Zlatoličje-Starše-Maribor 6:05, 7:05,07:35,08:05,09:05, 12:05,13:05,13:35,14:05,15:05
5:50 Ptuj-Vurberg-Tezno-Maribor 14:30
5:50 Turški Vrh-Drenovec-Zavrč-Borl-Muretinci-Formin-Zagojiči-Ptuj 14:30
6:15 Sv. Tomaž-G. Ključarovci-Lešnica-Ormož 15:15
5:49 Florjan/Medribniku-Cirkulane-Pristava/Cirkulanah K-Borl-Markovci-Ptuj 14:30
6:20 Ptuj-Mestni Vrh-Grajenščak-Grajena-Ptuj 14:30
6:00 Majšperk-Slape-Dolena Dominc-Jurovci-Tržec-Lancova vas-Ptuj 14:30
5:45 Ormož-Podgorci-Lasigovci-Žamenci-Dornava-Ptuj 14:30
5:40 M. Nedelja-Sv.Jurij ob Ščavnici-Grabšinski breg-Juršinci-Pacinje-Ptuj 14:30

(JURŠINCI)

5:15 Vuzmetinci-Gomila-Kog-Vodranci-Središče/Dravi-Ormož 15:15
5:15 Kajžar-Kog-Miklavž pri Ormožu-Pavlovci-Ormož 15:15
6:20 Ljutomer-Ivanjkovci-Ormož 15:15

 

PE MARIBOR:

Ura odhoda Relacija Povratek
6:10 Benedikt-Lenart-Maribor 14:00
5:50 Rogoza-(6:07)Polana-Pohorski dvor-Maribor 14:40
5:15 Trate/Muri-Sladki Vrh-Šentilj-Pesnica-Maribor 14:50
5:20 Zg. Velka-Ploderšnica-Jurovski Dol-Jakob-Maribor 14:50
5:15 Ljutomer-Sv. Jurij ob Ščavnici-Cerkvenjak-Maribor 14:35
5:30 Majšperk tov.-Apače/Drav.p.-Kidričevo-Dravski Dvor-Miklavž-Maribor 14:25
6:25 Apače/Drav.p.-Kidričevo-Dravski Dvor-Miklavž-Maribor 15:05
5:00 Ribnica na Pohorju-Podvelka 15:10
5:10 Zg. Kapla-Ožbalt-5:58 Selnica ob Dravi-6:08 Smolnik obračališče-Ruše-Bistrica ob Dravi-Limbuš-Maribor 14:35
4:40 Trate/Muri-Apače-G. Radgona 15:27
5:30 G. Radgona-Lenart v Sl.G.-Maribor 15:10
5:55 Jurij MP-Zg. Kungota-Plač-Svečina-D. Počehova-Maribor 14:40
5:40 Radlje ob Dravi-Podvelka-Selnica ob Dravi-Maribor 14:20

 

PE SLOVENSKA BISTRICA;

Ura odhoda Relacija Povratek
6:20 Oplotnica-6:50 Sl. Bistrica-Zg. Polskava-Slivnica-Maribor TAM-AP Maribor (kooperant Pohorje Tours) 13:35
5:45 Planina pod Šumnikom-V. Tinje – 6:15 Kebelj – 6:30 V. Tinje – Sl. Bistrica 6:35, 13:45
6:45 Kebelj-Gladomes-Kostanjevec-Sl. Bistrica 14:20
5:05, 7:05, 9:05, 12:05, 14:05, 16:05, 18:05 Sl. Bistrica-Zg. Polskava – Maribor 6:05, 8:05, 11:05, 13:05,  15:05, 17:05, 19:05
6:30 Smrečno-Šmartno na Pohorju-Sl. Bistrica 6:05, 15:00
6:00 Sl. Bistrica-Poljčane ŽP-6:35 Makole-Sl. Bistrica 14:00

Želimo vam varno in prijetno vožnjo.

Arriva Slovenija