Piran – Izola – Koper – Trst/Trieste

10. 3. 2020_ OBVESTILO: Do nadaljnjega ustavljen mednarodni potniški avtobusni promet med Slovenijo in Italijo

Odhodi

Piran – Izola – Koper – Trst/Trieste

PostajališčaKmKmDIT*DIT*DITDITDIT*DIT*DITDITDIT
   123456789
Piran06.45
Portorož36.51
Lucija46.54
Strunjan77.00
Izola116.307.07
Koper196.427.19
Koper0196.006.427.007.3010.3011:1512:1514.0017.30
Bertoki ZAD5246.086.507.087.3810.3811:2312:2314.0817.38
Ankaran K7266.116.537.117.4110.4111:2612:2614.1117.41
Škofije9286.146.567.147.4410.4411:2912:2914.1417.44
Škofije meja11306.177.177.4710.4711:3212:3214.1717.47
Trieste24436.457.267.458.1511.1512:0013:0014.4518.15

Odhodi

Trst/Trieste – Koper – Izola – Piran

PostajališčaKmKmDIT*DIT***DIT*DITDITDIT*DITDITDIT
101112131415161718
Trieste007.009.0010.0011.1512.3013.0014.0015.3019.00
Škofije meja13137.239.2810.2611.4312.5713.2815.5819.28
Škofije15157.319.3110.2911.4613.0013.3114.2916.0119.31
Ankaran K17177.349.3410.3211.4913.0313.3414.3216.0419.34
Bertoki ZAD19197.379.3710.3511.5213.0613.3714.3516.0719.37
Koper24247.459.4510.4312.0013.1413.4514.4316.1519.45
Izola3210.0013.26
Strunjan3610.1013.33
Lucija3910.1713.39
Portorož4010.2413.42
Piran4313.3113.48

VOZNI RED VELJA OD 25.2.2016

Opomba:

DIT – odhod vozi ob ponedeljka do sobote razen ob praznikih v regiji FJK
*DIT – odhod vozi ob ponedeljka do petka razen ob praznikih v regiji FJK
*DIT** (pod 10) na relaciji Trst-Koper vozi ob italijanskih delovnikih (DIT), na relaciji Koper-Piran vozi ob delovnikih od ponedeljka do petka v času od 1.IX. do 30.VI.
V letu 2018 linija ne vozi: 6.1., 25.4., 2.6. in 8.12.

Cenik